میلیتاری ویکی:درباره

از میلیتاری ویکی
پرش به: ناوبری، جستجو

پروژه میلیتاری ویکی پروژه ای پشتیبانی شده توسط تیم مدیریت آی آر ارتش می باشد و محلی است برای جمع آوری و بایگانی مشخصات تجهیزات نظامی ایرانی که میتواند توسط محققان و پژوهش گران مورد استفاد قرار گیرد.استفاده از مطالب موجود برای عموم نیز آزاد می باشد.

این سایت کامل مستند بوده و از منابع معتبر تغذیه می شود بنابراین می تواند به عنوان منبع مورد استفاده قرار گیرد.مشارکت در این پروژه نیازمند به تایید توسط تیم مدیریت می باشد بنابراین عموم توانایی ایجاد و یا ویرایش متون را ندارند.

هدف اصلی پروژه

وجود بانک اطلاعاتی کامل از اخبار ، تصاویر و کلیپ های منتشر شده که نکته ای خاص و قابل ارائه دارند.این بانک اطلاعاتی مطالب موجود را به عنوان پارامترهای ورودی در اختیار پژوهشگران و کاربران قرار می دهد.در نتیجه هر گونه نتیجه گیری و تحلیل این داده ها توسط کاربر مطالعه کننده صورت می گیرد.


ویژگی مطالب ارائه شده

  1. مطالب ارسال شده بدون دخل و تصرف و تنها با نقل و قول از منابع خبری معتبر هستند.
  2. هیچ گونه مطلبی با نتیجه گیری شخصی و حدس و گمان ارسال نمیشوند(برخی موارد عینی موجود در تصاویر که اطمینان 100 درصدی ارائه می دهند ،با استناد به تصویر یا فایل ویدئویی ارسال می شوند.)
  3. اگر توضیحات ارائه شده در مورد یک وسیله نظامی به صورت متفاوت در دو منبع قابل اعتماد مطرح شده باشند هر دو توضیح(و یا مشخصات) با ذکر نام منبع ارسال می شود تا تناقض ها معلوم شوند.(هر گونه تایید یا رد این مشخصات بر عهده مطالعه کننده می باشد و این سایت فقط مطالب را با ذکر منبع منتشر می کند.)